додому культура VI відкритий конкурс перукарського мистецтва, нігтьової естетики на візажу “Ексклюзив -2013” відбувся...

VI відкритий конкурс перукарського мистецтва, нігтьової естетики на візажу “Ексклюзив -2013” відбувся в Тернополі

793

Шостий відкритий конкурс перукарського мистецтва, нігтьової естетики на візажу "Ексклюзив -2013" відбувся у неділю, 17 лютого, в Тернополі у палаці культури "Березіль". У різних номінаціях за першість змагались 70 перукарів, візажистів та майстрів манікюру, учасники з Рівного, Львова, Івано-Франківська та Тернополя. А незмінний партнер конкурсу телеканал "TV-4".

Конкурс "Ексклюзив" у Тернополі вже став традиційним. Цього року участь у ньому взяли 70 перукарів, візажистів та майстрів манікюру.

Юрій Грубич, майстер колор-експерт міжнародного класу з перукарського мистецтва, організатор конкурсу "Ексклюзив-2013": "2 великі команди приїхали зі Львова і з Рівного. Приємно, що приїхав Івано-Франківськ. Шкода, що трошечки мало з Тернополя ,але з Тернополя були сильніші люди, сильніші майстри і в загальному майданчик конкурсний дуже яскраво виглядає, сильний. Навіть дуже великі такі, не то шо суперечки, а дуже довго думає суддівська колегія, що мені дуже подобається в цьому випадку".

Учасники конкурсу змагались у різних номінаціх. На створення заздалегіть запланованого образу конкурсанти мали обмежений час, залежно від категорії, у якій виступали.

Валентина Вахнянин, візажист, учасниця конкурсу "Ексклюзив-2013": "Коли тренуєшся, воно здається от клеїться та клеїться. А коли година і 5 хвилин воно не клеїться нічого, але вийшло, все встигла".

Модель Валентини Марія Лиса, теж каже, що все вийшло, дівчина прекрасно почуває себе в такому образі, тільки жалкує, що призначений такий макіяж лише для подіумів.

Марія Лиса, модель конкурсу "Ексклюзив-2013": "Цей образ призначений тільки для подіумного варіанту. Тобто, він не призначений для вечірок, для будь-яких інших міроприємств, це суто подіумний макіяж".

Суддями конкурсу "Ексклюзив – 2013" були майстри з усієї України. Визначити найкращих було нелегко, адже гідних першого місця було багато.

Оксана Ілечко, національний суддя України в номінації "Макіяж": "Але в будь-якому випадку це досвід. Це розраховувати, що будь-який конкурс дає професійний ріст, крок вперед. Тому що можна бути салонним майстром, самому себе оцінювати дуже високо і не бачити себе з сторони, тому конкурси дають можливість побачити свою роботу зі сторони, побачити свою роботу поряд з іншими роботами і реально оцінити що кожен може, над чим треба працювати".

Тернополянка Ірина Рожок участь у конкурсі "Ексклюзив" бере вже вдруге. Готувалась довго, адже створити образ, у якому зачіска, макіяж і одяг відповідали б усім вимогам, не так просто, розповідає дівчина.

Ірина Рожок, перукар, учасниця конкурсу "Ексклюзив-2013": "Номінація називається "Повний модний жіночий образ". Тут є 2 види роботи – перший – стрижка, другий – зачіска. /// В цьому виді роботи треба трохи покреативити, тобто образ має бути повноцінним, гармонійним".

Ірина Стегура, член збірної команди України з перукарського мистецтва: "Основні критерії – це якість стрижки, правильність форми, чіткість ліній, чистота виконання і колір."

Класичні номінації у перукарстві – коса, техніка на довге волосся та весільна зачіска, цього року доповнились і номінаціями "Класичні кучерики" та "Колористика".

Юрій Грубич, майстер колор-експерт міжнародного класу з перукарського мистецтва, організатор конкурсу "Ексклюзив-2013": "Це є сходинка до успіху, сходинка до професійності. Я щасливий, що так конкурс пройшов, проходить дуже легко, гарно і взагалі. Люкс, бомба!"

На переможців конукурсу чекали подарунки – це косметика, парфуми, перукарське приладдя. Та, за словами організаторів, головним позитивом таких змагань є те, що майстри збираються разом і переймають одне в одного досвід, а відтак, у майбутньому зможуть брати участь у масштабних всеукраїнських конкурсах.