Головна Головні Ветерани АТО блокують торгівлю з окупантами

Ветерани АТО блокують торгівлю з окупантами

163

Проти бізнесу на крові: упродовж ветерани АТО блокують торгівлю з окупантами: у Луганській області на лінії розмежування облаштовали блок-пост на залізничній колії, аби припинити торгівлю з окупованими територіями. Блокаду ведуть ветерани АТО, більшість і з них – бійці добровольчих батальйонів “Донбас” та “Айдар”.

До них приєднуються також волонтери, ветерани з інших батальйонів. Такі блокпости планують облаштувати на всіх перетинах лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях. Підтримують ветеранів АТО та їх ініціативу народні депутати України. Зокрема, у ці дні на блок-пості перебуває народний депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” Тарас Пастух. Він розповів про спробу ввечері прорвати блокаду:

– Я думаю, що ми побачили серйозність намірів… СБУ та усі правоохоронні органи було попереджено про блокування ветеранами АТО залізничної колії біля населених пунктів Золоте-Гірське. Попри всі попередження була вчинена спроба вантажним потягом, який з підконтрольної Україні території намагався протягти 56 вагонів на окуповану територію. Потяг вдалось зупинити, прибула слідча група. З’ясовуємо, хто дав вказівку його пустити по заблокованій колії на людей. Весь процес ми зможемо далі коментувати.

Народний депутат переконаний – війна не завершиться, поки будуть ті, хто на ній заробляє: щодня десятки ешелонів перевозять в окуповані території будівельні матеріали, ліс, сталь, вугілля. Це те, що переміщається згідно з документами. А ще – велика кількість контрабанди. За спостереженнями залізничників, стверджують організатори, рух вантажних потягів став значно активніший, ніж був до війни. Тому у них виникає запитання – чи вигідно тим, хто торгує і хто все це покриває, щоб війна нарешті закінчилась?

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here