додому Новини Ветеранів УПА за активну участь у боротьбі за Українську державу відзначила обласна...

Ветеранів УПА за активну участь у боротьбі за Українську державу відзначила обласна рада

648

vlcsnap-2014-12-31-15h13m09s63Їм обіцяють відпочинок в санаторіях, а вони просяться на фронт. Ветеранів УПА за активну участь у боротьбі за Українську державу, з нагоди 72-ї річниці створення УПА і 106-ї річниці від Дня народження Степана Бандери, відзначила Тернопільська обласна рада. Цього ж дня усі разом поклали квіти до пам’ятника Провіднику ОУН.

Український патріот з російською національністю. Майже 90-річний ветеран УПА Володимир Чермошенцев на Тернопільщину переїхав навесні з окуповапного Криму. І хоча тут не мав ні родичів, ані друзів, зустріли, пригадує, як рідного.

– З квітами. Ніколи мене не зустрічали з квітами, а тут з квітами.

Сьогодні він – серед восьми членів Тернопільської обласної Управи Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. Генерала Романа Шухевича – Тараса Чупринки “Лисоня”, приймає подарунки від обласної ради. Годинник і книгу “Тарас Шевченко у пам’яті поколінь” за активну участь у боротьбі за нашу державу, з нагоди 72-ї річниці створення Української Повстанської Армії і 106-ї річниці від Дня народження Степана Бандери. В усіх на вустах – неоголошена війна.

– Пройшло 100 років з того часу, як наші січові стрільці боролися в 18-му році, і ця сама московська гідра далі лізе на нашу землю… І далі гинуть наші люди, наш молодий світ, такі, як ми були молодими і наші попередники, котрі загинули і навіть невідомо, де вони поховані, – розповідає ветеран УПА Роман Ванчура.


– Хлопці, будьте, як ми, бандерівці. Ми ні хвилини без бою не були. Вся Волинь наша була. Нас мало було, і ми відстояли своє право… Я не знаю, як вам дякувати, вітати, – каже ветеран УПА Володимир Чермошенцев.

Вони й самі готові продовжити боротьбу. Їм обіцяють санаторії, а вони рвуться на фронт.

– Обов’язково. Я думаю ще йти в партизани в Криму. Якщо не вийде добром, ми підемо воювати. Всі старі люди піднімуться і підемо воюватми за Крим, як я воював за Волинь.

Керівники облради вислухали проблеми і прохання ветеранів і всі разом долучились до покладання квітів до пам’ятника Степану Бандері. 1 січня 2015 року минає 106 років з дня народження Провідника ОУН.