![forma-zaproshennya-25042024](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/forma-zaproshennya-25042024-640x452.jpg)
Ветеранів російсько-української війни (учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та учасників війни) запрошують долучитись до розвитку ветеранського руху та налагодження комунікації у Тернополі.
Це пілотний проєкт, яким заплановано об’єднати ветеранів та їхні родини на базі Дому Ветерана. На учасників очікують важливі теми для комунікацій і консультування, цікаві та спортивні заходи задля повної соціалізації, реабілітації та відновлення ветеранів.
Охочим долучитись потрібно заповнити форму-запрошення ветеранів війни до розвитку ветеранського руху в місті Тернополі, що за посиланням.