додому культура “Весна і жінка” – фотовиставку з такою назвою сьогодні відкрили в Тернополі

“Весна і жінка” – фотовиставку з такою назвою сьогодні відкрили в Тернополі

676

"Весна і жінка" – фотовиставку з такою назвою сьогодні відкрили в Тернополі. Фото відомих жінок Тернопільщини – художниць, поетес, письменниць, співачок, акторок, журналістів, дизайнерів одягу, лікарів, спортсменок, керівників установ, підприємців, чиновниць, політиків та інших можна впродовж тижня побачити в арт-барі "Коза", наступного тижня фотовиставку "Весна і жінка" представлять в книгарні "Є".

Ідея зробити виставку "Весна і жінка", кажуть організатори, виникла одразу після Нового року. Місяць для підготовки, ще місяць для фотозйомок і от результат –  фотовиставку "Весна і жінка" сьогодні урочисто відкрили в Тернополі.

Ірина Зелененька, креативний директор фотостудії "Арт-Люкс", співорганізатор виставки "Весна і жінка": "Весну ми пришвидшили за допомогою фотоперевтілень. В проекті беруть участь відомі та видатні жінки Тернополя. Всі вони надзвичайно сильні та чарівні особистості. Працювати з ними було дуже приємно, бо кожна жінка відкрита, кожна жінка приходила з радістю і виходила після фотосесії також з радістю".

В проекті взяло участь 23 відомі жінки Тернопільщини з різних сфер діяльності, які на фото закликають весну. Серез учасниць фотовиставки "Весна і жінка" – генеральний директор телекомпанії ТV-4 – Юлія Винокур.

Юлія Винокур, генеральний директор телекомпанії "TV-4": "Я бачила лише себе під час фотозйомки, а тепер побачила колег і бачу, що це справді така невеличка картина і вона неповторна, сюжет зовсім інший, в кожному жінка, і в кожному весна. От подивіться в кожному є елемент весни, чи це квіти, чи це сонце, посмішка, ну і жінка це вже частинка весни".

Відома спортсменка Ліля Проць на фото поливає квіти, каже: аби вловити вдалий кадр, потрібно було налити чимало води і не лише на квіти.

Ліля Проць, чемпіонка світу з пауерліфтингу: "Ми на ходу всю студію обляли, бо треба було фотографувати і це кадровка, я постійно лила ту воду, ну і старалися щоб гіацинти не заляти, бо шкода квітів, їх там було 5 штук. А з другого боку вже і штани мокрі. І Юра каже все більше, більше, старалася кадр не заляти, тобто було важко, але в результаті мені фото дуже сподобалося".

Юрій Зелененький, фотограф фотостудії "Арт-Люкс": "Працювати було цікаво, всі жінки різні, для кожної ми вибирали свій образ, аксесуари, постановки".

Надія Греса, шеф-редактор інтернет видання "Погляд", співорганізатор виставки "Весна і жінка": "Ми принципово не вибирали найкращу жінку, кожна жінка є унікальна по-своєму. Не можна сказати, що хтось кращий, кожна тернополянка приносить позитив і радість, кожна з них має у собі світло. Наступного року ми плануємо запросити до участі у виставці ще більше жінок і надіємося, що стіни цього закладу всі будуть обвішені картинами тернополянок".

На виставку "Весна і жінка" впродовж тижня можна подивитися в арт-клубі "Коза". Наступного тижня фото можна буде побачити в книгарні "Є".