Головна духовність Веселі канікули з Богом цьогоріч присвятили футбольній тематиці

Веселі канікули з Богом цьогоріч присвятили футбольній тематиці

355

На Тернопільщині тривають Веселі канікули з Богом. Впродовж минулого тижня проводили їх на парафії в селі Ігровиця. Організатори намагались закласти в дітях зерно Катехизму, прищепити їм любов до молитви, показати дітям, що проводити час з Богом весело.

На "Веселих канікулах з Богом" щодня діти збираються вранці, розпочинають з руханок, співають, далі моляться у храмі, слухають науки священика. Студенти Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого проводять сценки. Участь в таборі – безкоштовна. Діти проводять час і весело, і цікаво. Дітей під час Веселих канікул з Богом не лише розважають, а й навчають християнським цінностям.

– Цьогорічне гасло канікул: "Хто чесно грає, той перемагає". Йдеться про команду, яка чесно грає в своєму житті і отримує перемогу, – розповідає священик парафії  в селі Ігровиця отець Роман Дутчак.

– Цей рік ми взяли таку особливу тематику – футбольну. Ми показуємо різні сценки, як хлопці грають футбол, як їм не получається, як їм зашкоджують гріхи. Один обжерливий, другий лінивий і не може грати, і на базі цієї сценки ми стараємося за допомогою аналогій, показати, що є неправильного і як вони можуть коригувати своє життя, – говорить студент Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого Святослав Титуляк.

І хоча Веселі канікули з Богом в Ігровиці вже завершилися, тут кажуть продовжуватимуть проводити весело час з Богом.

– Сподіваємося, що Веселі канікули  з Богом не будуть просто таким феєрверком, що вони зірвалися і все і треба чекати до наступного року – ні. будемо продовжувати щось робити, наступного тижня їдемо до Зарваниці. Будемо влаштовувати достойне християнське життя, – каже отець Роман.

Більше про те, як відбувалися Веселі канікули з Богом в селі Ігровиця, дивіться в програмі "Духовні роздуми" в неділю, 29 червня об 11.40.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here