![d44376b900ec0f7a9fd2b8836951225034cad365](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/d44376b900ec0f7a9fd2b8836951225034cad365-640x853.webp)
У Тернополі завершили висаджувати нові квітники, встановлювати вертикальні клумби та впорядковувати сквери.
Про це повідомили в Тернопільській міській раді.
На сьогодні уже завершені роботи із впорядкування зелених квіткових зон на вул. Петра Конашевича-Сагайдачного, вул. Листопадовій, бульв. Тараса Шевченка, у сквері Кобзаря, сквері Андрея Шептицького, на вул. Івана Мазепи та на бульв. Данила Галицького.
Висадили квіти на ландшафтній композиції у кольорах прапорів Європейського Союзу, країн США, Польщі та Великобританії, що на вул. Євгена Коновальця.
Вертикальне озеленення висадили і у парках Національного відродження, Сопільче, імені Тараса Шевченка, а також таке озеленення з’явилось на вул. Руській, просп. Степана Бандери, на майдані Волі та вул. Соломії Крушельницької.