додому суспільство Вертепи на вихідні водили у завірюху

Вертепи на вихідні водили у завірюху

434

"Українське Різдво" – фестиваль з такою назвою у минулі вихідні відбувся в обласному центрі. Тернополян та гостей міста веселили колядою, виступами вертепів та віншуваннями. Оголосили на бульварі данила Галицького й переможців загальноміських конкурсів: "Різдвяне диво" та "Феєрія новорічного міста".

Тернополян та гостей міста під час фестивалю "Українське Різдво" на бульварі Данила Галицького розважали різдвяною колядою та вертепами.

Аматорський колектив з Мишкович почав колядувати вже в автобусах дорогою Тернополя.

Андрій Жук, учасник фестивалю "Українське Різдво": "Водії автобусів і тролейбусів до нас привернули таку увагу, що не брали з нас грошей, а ми просто колядували, ми створювали такий різдвяний настрій, таку різдвяну атмосферу і вся аудиторія, яка їхала в цих автобусах слухала нас".

Серед традиційних персонажів: ангела, чорта, царів, Діви Марії, Йосипа у вертепі, що представив колектив з Мишкович, є й нові. До прикладу циган.

Богдан, виконує роль цигана: "О та я є циган щедрий, всьо вмію робити, кую, дую і краду, вмію ворожити, можу навіть жінку вкрасти, а в кого є файна? Можу коника гнідого вивести зі стайні, можу ложку підвострити, голос підкувати, як дасьте кусок сала, то і на скрипці зіграти".

Під час фестивалю було вітряно, почався сильний сніг, проте така погода не стала на заваді колективам, навпаки додала різдвяно-новорічного настрою.

Катерина та Артур, учні  29 школи Тернополя: "Дуже важко, бо мете в очі,  все не чітко видно, бо сніг мете, ну погода різдвяна. Попри це ми сподіваємося подарувати всім гарний настрій".

Під час фестивалю "Українське Різдво" нагородили переможців загальноміських конкурсів.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Ми нагородили кращі колективи, кращі роботи індивідуальні, тих хто доєднався до загальноміських конкурсів в номінації на найкращу ялинку, на найкрасивіший вертеп і на найкрасивішу різдвяну шопку. В кожній номінації визначено три кращих переможці, кожен з них отримали подяки від міської ради, подяки від міського голови і грошові премії від 250 до 1000 гривень кожна".