додому Новини Верховний Суд повернув кінотеатр «Палац Кіно» у власність Тернополя

Верховний Суд повернув кінотеатр «Палац Кіно» у власність Тернополя

644

Велика Палата Верховного Суду 8 листопада 2023 року ухвалила остаточне рішення про повернення кінотеатру «Палац Кіно» у власність територіальної громади міста Тернополя.

У 2013 році Тернопільська міська рада прийняла рішення, яким затвердила перелік об’єктів комунальної власності міста, що підлягають приватизації шляхом викупу орендарями. До цього переліку ввійшло нежитлове приміщення КП «Палац Кіно», яке орендував підприємець.

На підставі цього рішення був укладений договір купівлі-продажу вказаного приміщення. Згодом це майно кілька разів перепродали.

Прокурор звернувся до суду з позовом до останнього власника про витребування цього приміщення на користь територіальної громади міста Тернополя, стверджуючи, що майно вибуло з комунальної власності незаконно. Крім того, прокурор вказував на те, що на момент укладення договору купівлі-продажу діяли судові рішення, що забороняли вчинення вказаного правочину.

Суди першої та апеляційної інстанцій задовольнили позов. Велика Палата ВС погодилась із висновками судів попередніх інстанцій про наявність підстав для задоволення позову, йдеться на сайті Верховного Суду України.