додому Новини Великодні набори літнім самотнім тернополянам підготувала міська організація “Червоного хреста”

Великодні набори літнім самотнім тернополянам підготувала міська організація “Червоного хреста”

455

vlcsnap-2015-04-09-14h10m59s219Великодні набори літнім самотнім тернополянам підготувала міська організація “Червоного хреста”. Цього року кількість продуктів у них збільшилась. Допомогли місцеві підприємці та німецькі колеги. А тернопільські волонтери наголошують, самотні малозабезпечені люди потребують допомоги та підтримки не лише на свята.

“Великодній кошик” вже другий день поспіль розносять самотнім літнім людям працівники “Червоного хреста”. Таких продуктових наборів цього року сформували 150. Вони суттєво відрізняються від минулорічних.

– Крім таких продуктів як олія, макарони, гречана крупа, рис, цукор і пасочка, входить також ковбаска, і масло, і яйця, – розповіла  голова Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Лех.

Сформувати такі великодні подарунки, допомогли місцеві підприємці та колеги із німецького “Червоного хреста”. Останні також дали гроші на набори для переселенців. Акція, наголошують у Червоному хресті, не є одноденною. Допомога потребуючим потрібна постійно.

– До нас можна приносити і продукти, і миючі набори, і памперси, тому що зараз люди часто звертаються, потрібні памперси і для дітей і для дорослих. Також до нас можна приносити і одяг вживаний, але щоб він був чистий, охайний, щоб люди могли в ньому ще походити, – каже Тетяна Лех.