додому Новини Велосипеди напрокат можна взяти у Молодіжному центрі Тернополя

Велосипеди напрокат можна взяти у Молодіжному центрі Тернополя

474

Велосипеди напрокат можна взяти у молодіжному центрі Тернополя. Гроші, які беруть за оренду, повернуться тернополянам назад у вигляді кількох втілених соціальних проектів, котрі покращать місто.

На кілька годин або ж на увесь день можна взяти напрокат велосипед у Тернополі. Свої двоколісники вирішили здавати в оренду працівники місцевого молодіжного центру. Таким чином хочуть досягнути двох цілей. Популяризувати велоспорт серед тернополян, а також зібрати гроші для молодіжного банку ініціатив.

– Банк молодіжних ініціатив – це грантова програма, яка по всій Україні здійснюється. В Тернополі є ініціативна група по проведенню Банку молодіжних ініціатив і вона складається з того: ми збираємо кошти в громаді від різних людей і наповнюєм Банк ініціатив, після того будемо проводити конкурс, де на конкурсній основі будемо ці кошти передавати на проекти для розвитку міста, – розповідає виконавчий директор Молодіжного центру Святослав Абрам’юк.

Взяти велосипед напрокат можна у Молодіжному центрі, що знаходиться у Тернополі за адресою вулиця Йосипа Сліпого, 3.

Прокат велосипедів – один із форматів, за допомогою якого тернополяни збирають гроші на Молодіжний банк ініціатив. У серпні заради цього також проведуть ярмарок. У банк йде і частина грошей, виручених від продажу сувенірів. До кінця вересня тут хочуть зібрати 25 тисяч гривень, за них втілити 5 проектів.