Головна надзвичайне Велосипедного злодія спіймали коли той збував крадене

Велосипедного злодія спіймали коли той збував крадене

244

35-річного злодія, що реалізував крадені велосипеди,  затримали співробітники Тернопільського міського відділу внутрішніх справ. Його взяли "на гарячому." На ринку по вулиці 15 Квітня увагу оперативників привернув торговець, що дешево продавав добротний велосипед. Товар, ринкова вартість якого 3-4 тисячі гривень, той віддавав за 300 гривень. Як з’ясувалося, він крадений.

Наприкінці минулого року чоловік лише звільнився із місць позбавлення волі. Але від злодійства не відмовився, а разом з тим повернувся до наркотичної залежності. Як встановили правоохоронці, вже на початку цього року  він вчинив першу крадіжку. Відомо, що зловмисник скоїв їх, щонайменше 12, міліціонери перевіряють тернополянина на причетність до інших.

На приватну територію злодій не ходив. Крав переважно з громадських закладів,  під’їздів будинків, підвалів. Найчастіше зловмисник привласнював велосипеди, загалом викрав 6. Задокументовано випадки крадіжок грошей, мобільних телефонів та інших цінностей. Їх викрадав у відвідувачів спортзакладів, салонів краси.

Ще одне правило зловмисника – позбуватися речових доказів. Краденого собі не залишав, а одразу ніс на ринок і збував. За скільки – теж неважливо, головне, аби якнайшвидше знайти покупця. Майже всі велосипеди  міліціонери знайшли та вилучили.

Покупцям варто пам’ятати: якщо річ не вкрадена чи насильно не відібрана, її вартість не може бути низькою. Тому, перш ніж придбати такий товар, варто подумати про те, що доведеться повертати його законному  власникові. 

Після закінчення досудового розслідування тернополянина чекає лава підсудних. Кримінальне провадження порушене за частиною 3 статті 185 ККУ. 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here