Головна спорт Вдруге за тиждень зловили браконьєрів з електровудкою

Вдруге за тиждень зловили браконьєрів з електровудкою

435
Другий випадок браконьєрства із застосуванням електровудки лише впродовж одного тижня викрили працівники "Тернопільрибоохорони". При проведенні рейду на річці Дністер інспектори рибоохорони виявили грубе порушення. На території природо-заповідного фонду Дністровського каньйону біля села Горошова Борщівського району чоловік ловив рибу електровудкою. Браконьєру загрожує штраф або обмеження волі до трьох років.
Друге грубе порушення з використанням електровудки впродовж одного тижня викрили працівники "Тернопільрибоохорони". На території Дністровського каньйону біля села Горошова Борщівського району двадцятисемирічний чоловік використовував електровудку. Правопорушником виявився мешканець села Блищадь Хотинського району Чернівецької області
 
Андрій ОБ'ЄЩИК
начальник відділу охорони водних біоресурсів в Тернопільській області 
"Це вже друга електровудка впродовж одного тижня. Одну ми затримали в передвеликодню ніч під Тернополем, а через п'ять днів ми затримали другу електровудку в Борщівському районі біля села Горошова.  Затриманий чоловік, як пізніше виявилося, він був інспектором національного парку Хотинський, затримали його з електровудкою. Було декілька рибин, сума збитків, які нарахували становить три тисячі сто дев'яносто гривень."
 
Правопорушнику загрожує штраф або обмеження волі до трьох років. Знищення риби електровудкою – браконьєрство небезпечне не тільки для риби, а й для життя людей. Електричне поле електровудки згубно впливає на всі водні живі організми і завдає шкоди екосистемі в цілому. 
 
Андрій ОБ'ЄЩИК
начальник відділу охорони водних біоресурсів в Тернопільській області 
"Ці електровудки саморобні, просто током паралізує рибу. Одна риба спливає, а інша та що не  спливає, вона також уражена струмом, вже відтворення ікри не буде. Та риба, що безпосередньо пройшла через струм нереститися вже не буде. Це колосальні втрати для рибних запасів України. Неодноразові були випадки, правда не в нас в області, а по інших областях, що були уражені струмом люди і загинули від самої ж вудки."
 
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here