додому Новини Вчити англійську мову завдяки мультфільмам та іграм пропонують дітям у Тернополі

Вчити англійську мову завдяки мультфільмам та іграм пропонують дітям у Тернополі

880

Вчити англійську мову завдяки мультфільмам, іграм та іншим розважальним програмам пропонують дітям у Тернополі. Новий напрямок “КіноEnglish” започаткували організатори проекту “КіноUp”. Запевняють, завдяки таким заняттям дітям легше і цікавіше сприймати вивчення іноземної мови. Наразі, у суботу, 11 березня, відбулась перша зустріч-ознайомлення, а вже повноцінні заняття розпочнуться сьогодні, проходитимуть тричі на тиждень.

Спочатку подивилися мультик, а потім завдяки кваліфікованим спеціалістам – вчителям проекту “Кіноінгліш” – вчили назви персонажів. Після першого, ознайомлюючого заняття, що відбулося в Палаці кіно, діти дізналися як англійською сказати назви з десятка тварин. Також під час заходу проводили спеціальні ігри та розваги.

– Вивчення англійської мови, та й будь якої іноземної мови за допомогою кінофільмів, кінематографії, є надзвичайно цікавим. Діти не оцінюють це як примусове навчання, а навчання проводиться в ігровій формі. Вони граючись, спілкуючись вивчають іноземну мову. Це не тільки комунікативні навички, вони також вивчають письмо, граматику, орфографію, фонетику, – розповідає викладач проекту “КіноEnglish” Наталія Гоца.

“КіноEnglish” – один із напрямків проекту “КіноUP”. Організатори – творче об’єднання “Кінохвиля” за ініціативи заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюри. Кажуть, мета цього напрямку – зацікавити дітей кінематографією шляхом вивчення іноземних мов.

– Навчання розраховане на діток різних вікових груп. Це від чотирьох до десяти років. По структурі – це три вікові групи. Навчання триватиме чотири місяця. За ті чотири місяці вони будуть за допомогою кіно вивчати слова, формулювати речення. Разом з тим будуть озвучувати деякі епізоди. Також в планах зйомки дітками таких короткометражок з озвученням на англійській мові, – каже ініціатор проекту “КіноUP” Леонід Бицюра.

Заняття “КіноEnglish” відбуватимуться тричі на тиждень: понеділок, четвер, субота у бібліотеці №2 для дітей(Літературне Тернопілля). Організатори запевняють, заняття триватиме до двох годин. Брати участь можуть діти з будь-яким рівнем англійської адже, відповідно цього, формуватимуть різні групи. Також дітям не задаватимуть домашніх завдань. Детальну інформацію шукайте у соцмережах або за номером телефону 067-72-73-382.