додому Новини Вчителька продавала амфетамін: їй загрожує 6 років тюрми

Вчителька продавала амфетамін: їй загрожує 6 років тюрми

550

Вчителька англійської мови у с. Мушкатівка на Борщівщині разом зі спільником продавала наркотики. Їй загрожує 6 років тюрми.

Про це повідомили на Fb-сторінці Тернопільської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що у вільний від роботи час Наталя Т. продавала наркотики, які їй постачав співмешканець.

Прокурор довів у суді, що безробітний житель Борщева та вчителька однієї із шкіл району збували наркозалежним психотропну речовину, яка містить амфетамін та обіг якої обмежено.
Хоча під час судових засідань жінка заперечувала свою причетність до скоєння злочину, суд визнав достатніми та об’єктивними докази її вини.
«Обвинувачена придбала з метою збуту амфетамін, масою 1,8 грама, і зберігала його за місцем свого проживання. Далі жінка збула частину наркотику місцевому жителю на вулиці Дорундяка в м. Борщеві і отримала за це 300 гривень. Правоохоронці здійснили оперативну закупку психотропної речовини», – йдеться у вироку Борщівського районного суду від 15 вересня.

Наступні 6 років вона може провести за ґратами з конфіскацією майна. Судове провадження щодо іншого фігуранта справи наразі зупинено у зв’язку із проходженням ним військової служби за мобілізацією. Вирок ще не набрав законної сили.