![vlcsnap-2022-04-27-14h40m08s627](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/vlcsnap-2022-04-27-14h40m08s627-640x360.png)
Через війну тисячі українців змушені були залишати те, з чим раніше асоціювалося їхнє життя – рідне місто, домівку, роботу. Сьогодні ці люди вчаться заново жити – у чужих стінах, містах, країнах. Так робить і героїня нашого наступного сюжету. Вона – вчителька англійської мови з Донеччини, яка не змогла просто сидіти склавши руки, а почала працювати – викладати іноземну мову. Тепер – для тернопільських школярів.