додому Новини Вчителі та медики Тернополя отримають гроші, зароблені у листопаді та грудні

Вчителі та медики Тернополя отримають гроші, зароблені у листопаді та грудні

467

Вчителі та медики Тернополя отримають гроші, зароблені у листопаді та грудні. На другому пленарному засіданні 27-ї сесії міської ради внесли зміни до бюджету на 2012 рік за рахунок субвенцій з державного бюджету.

Розпочали друге пленарне засідання 27-ї сесії міської ради внесенням у сесійну залу Вифлеємського вогню. Так скаути Тернополя віддячили міській раді за плідну співпрацю впродовж року.

Любомир Шимків, голова Тернопільської міської організації "Пласт": "Передаємо Вифлеємський вогонь миру. Хочемо відзначити, що наш 2012 рік був плідний у співпраці і показав, що може бути конструктивна робота між органами громадського самоврядування і місцевою владою. Тому надіємося, що 2013 буде не менш плідним".

На друге засідання міської ради винесли чотири питання. Серед них – зміни до бюджету на 2012 рік. За проект рішення проголосувало 47 депутатів. Рішенням міської ради збільшели видатки міського бюджету для управління соціального захисту на виплату одноразової допомоги при народженні дитини у розмірі 1 мільйон 150 тисяч гривень. Рішенням передбачено також надання пільг ветеранам – 782 тисячі гривень. На сесії міської ради вирішили і долю зарплати медиків та освітян. Тепер вони отримають її у повному обсязі.

Вікторія Остапчук, заступник міського голови Тернополя: "З даної суми, з 3,5 мільйонів, спрямовано на освіту 1 мільйон 866,8 тисяч гривень. І на заклади медичного забезпечення 1 мільйон 633 тисячі. Також з метою завершення року, оплати заробітньої плати та енергоносіїв за рахунок економії по різних статтях додатково спрямовано 1 мільйон 594,3 тисячі гривень, з яких спрямовано на оплату заробітньої плати 231,3 тисячі гривень та енергоносії в сумі 848 тисяч".

Розглянувши ряд інших питань, депутати завершили пленарне засідання двадцять сьомої сесії Тернопільської міськради. Наступне засідання сесії, позачергове, проведуть ще до кінця цього року, 27 грудня. Депутати планують розглянути бюджет та соціально-економічний розвиток Тернополя на 2013 рік.