Головна освіта Вчителі області зібрались у Малому Ходачкові у День вчителя

Вчителі області зібрались у Малому Ходачкові у День вчителя

422

Напередодні професійного свята Дня вчителя у Малому Ходачкові Тернопільського району зібрались вчителі чи не усієї області, щоб поспілкуватись і відпочити.  Ініціатором зустрічі став керівник ансамблю"Збруч" і Благодійник Василь Ірмійчук.

У пору золотої осені приходить до нас свято вчителя. З трепетом і любов'ю вітають своїх наставників учні. Важливим і дорогим професійне свято є ідля самих вчителів.

Марія Галецька, вчитель Ступківської ЗОШ І-го ступеня: "Так як сьогодні сказали наші учні: "Правда, це найголовніше свято у вашому житті? Ми їм сказали: так! Крім народження наших дітей, ваших днів народжень, то – наше найкраще свято, то свято нашого професійного розвитку".

Василь Ірмійчук, керівник ансамблю "Збруч", благодійник: "Майже з усієї області, з району приїхали в маленьке село Малий Ходачків приїхали, щоб поспілкуватися, вирішити свої проблеми,заодне побачити гарний концерт. У мене є багато знайомих артистів і сьогодні з Києва, з Тернополя, з багатьох міст приїхали артисти,щоб привітати наших освітян. І це мене дуже радує".

Свято у Ходачкові вдалося на славу. Вони намагались не говорити про зошити, оцінки і помилки, а тим паче про проблеми. Для них того дня співали, танцювали і дарували гарний настрій.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here