Головна суспільство Василь Облещук: за півроку з органів МВС області за правопорушення звільнили 20...

Василь Облещук: за півроку з органів МВС області за правопорушення звільнили 20 працівників

335

Аби остаточно підсумувати справу у можливому згвалтуванні неповнолітньої міліціонерами в Борщівському районі, в ніч 29 червня, залишилося дочекатися результатів останньої із проведених експертиз. Про це сьогодні повідомив начальник УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук. Справу розслідує обласна прокуратура, та, оскільки тут йдеться про працівників міліції, після появи результатів проведених експертиз, головний міліціонер Тернопільщини обіцяє доповісти громаді.

– Ми готові до тих питань, які можуть бути незручні для міліції, ви знаєте, що пару було резонансних подій, ми готові по одній події, яка була по Борщівському районі зібрати прес-конференцію. Залишилась тільки одна експертиза,проводить перевірку прокуратура Тернопільської області. Теж скажемо, що якщо міліція фактично була винувата, то понесе відповідальність, а якщо нє, ми скажем в чому, – говорить начальник УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук.

Обіцяє відкритість та справедливість Василь Облещук і в усіх інших випадках, коли підозра у тому чи іншому порушенні впаде на його підопічних. За півроку через негативні дії із органів МВС в області звільнили 20 працівників, на частину із них розпочали кримінальні провадження, які  веде прокуратура.

– Ми стали більш відкриті, ми стали більш прозорі. Ті питання, які виникають, кожний пересічний громадянин, в мене кабінет протягом 7 днів, я до 10-ї години находжусь на робочому місці, кожен пересічний нромадянин може зайти, задати питання, – каже Василь Облещук.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here