додому політика Василь Деревляний за найшвидші вибори Тернопільської облради

Василь Деревляний за найшвидші вибори Тернопільської облради

588

Про свою безпосередню участь у наданні Верховною радою Чорткову статусу міста обласного значення заявив сьогодні журналістам у Тернополі народний депутат України Василь Деревляний. Саме він, каже Василь Деревляний, за участі ще двох народних депутатів Ярослава Сухого та Юрія Мірошниченка після першого провального розгляду цього питання у парламенті зареєстрував новий проект постанови і домігся повторного розгляду цього питання.

Василь Деревляний повідомив також, що 16 жовтня з його ініціативи на Тернопіллі відбудеться виїзне засідання транспортного комітету Верховної ради. Щодо ради обласної, то її народний депутат вважає нелегітимною і якщо до 15 жовтня Верховна рада прийме відповідну постанову, то, на думку очільника обласної організації партії "Батьківщина", 15 грудня було б добре провести вибори Тернопільської облради.

Василь Деревляний, народний депутат України: "Стоїть питання проведення позачергових виборів до Тернопільської обласної ради. Я вам хочу сказати, що я від цього питання не відступаю, хоча не всі підтримують. Але на сьогоднішній день уже ця обласна рада, її заступники, ці виконувюючі обов'язки не мають зовсім ніякої легітимної сили, тому що згідно Конституції, згідно закону обласна рада втрачає свою законну силу після того, коли вона не зібралася один квартал і не виконує свої функціональні обов'язки".