додому політика Валентин Хоптян за євроінтеграцію (відеозвернення)

Валентин Хоптян за євроінтеграцію (відеозвернення)

667

Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян підтримує мешканців Тернопільщини, які виступають за євроінтеграцію України. Очільник області переконаний, що найближчим часом відбудуться зустрічі, круглі столи щодо продовження переговорів про умови підписання Угоди про асоціацію. Розповів Валентин Хоптян й про свою позицію, щодо блокування роботи Тернопільської облдержадміністрації.

"Деякі політичні сили блокують роботу обласної адміністрації, не пускають працівників, але зрозумійте ми не можемо зупинити в області життя" – так прокоментував події двох останніх днів біля Тернопільскої ОДА її очільник Валентин Хоптян. І наголосив, попереду зима, відтак наразі треба зробити все, аби у людей було тепло, газ, світло, вода. Крім того є проблеми з бюджетом, область дотаційна, а рік треба завершити успішно.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської ОДА: "Коли ми будемо страйкувати і не працювати, тоді хто буде наповнювати бюджет, хто платитиме заробітну плату вчителям, медикам, працівникам соціальної сфери, культури, звідки виплачувати пенсії? Це для всіх має бути зрозумілим. Ми зробили вже за ці останні три роки чимало, але я розумію, що це не все це початок, попереду  дуже напружена велика робота і тільки разом, об'єднавши зусилля ми зможемо перемогти".

Кожен мешканець Тернопільщини має право на свою думку, підтримувати ту, чи іншу політичну силу – це право кожного, каже Валентин Хоптян і закликає робити це мирно.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської ОДА: "Я сьогодні закликаю робити це  мирно, виважено, не провокувати працівників правоохоронних органів. Я в свою чергу гарантую, що в області буде спокій і  правоохоронні органи все зроблять для того, щоб був порядок".

ПОВНА ВЕРСІЯ ЗВЕРНЕННЯ: