додому надзвичайне Вагітна жінка, яка потрапила під колеса автомобіля на вул. Шептицького, жива

Вагітна жінка, яка потрапила під колеса автомобіля на вул. Шептицького, жива

495

Вагітна жінка, яка сьогодні близко опівдня потрапила під коласа автомобіля на вулиці Шептицького біля центрального ринку Тернополя, жива, проте у важкому стані. У неї численні переломи та струс головного мозку, сьогодні ж її оперували. Медики кажуть: наразі загроз її життю та життю майбутньої дитини немає.

Василь Барановський, інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Сьогодні близько 11 години 20 хвилин водій автомобіля Міцубісі, рухаючись в напрямку Об'їзної дороги, здійснив наїзд на пішохода – жінку 83-го року народження. Внаслідок даної дорожньо-транспортної пригоди пішохід з отриманими травмами поміщений в першу лікарню. На даний момент встановлюються обставини дорожньо-транспортної пригоди".

Жінку із серйозними травмами привезли у лікарню швидкої допомоги Тернополя близько 13  години.

Ярослав Чайківський, головний лікар Тернопільської комунальної лікарні швидкої допомоги: "Травми досить серйозні, в пацієнтки ми констатували перелом кісток тазу, перелом шийки кульшового суглоба, перелом кількох ребер. Також підозра є на перелом кісток передпліччя, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку".

Медики визначили, що термін вагітності потерпілої – 23-25 тижнів. Сьогодні ж її оперували. Лікарі кажуть: життєві показники у нормі, загрози життю немає, але стан важкий. Переривати вагітність, каже Ярослав Чайківський, наразі підстав немає, проте, як проводити подальше лікування, аби не зашкодити ні жінці, ні дитині – вирішує консиліум лікарів. Чи переходила постраждала дорогу у встановленому місці, коли потрапила під колеса автомобіля, ДАІ встановлює, каже Василь Барановський, однак закликає пішоходів до пильності завжди.

Василь Барановський, інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Здійснюючи перехід вулиці на пішохідних переходах і звертати увагу також на транспортні засоби, які рухаються по проїздній частині – чи вони зупинилися і надають перевагу в русі пішоходам. Категорично забороняється переходити дорогу поза межами пішоходного переходу".