додому Новини У ТНТУ ім. І. Пулюя провели кубок пам’яті Небесної сотні з волейболу

У ТНТУ ім. І. Пулюя провели кубок пам’яті Небесної сотні з волейболу

396

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя провели кубок пам’яті Небесної сотні з волейболу. У благодійному турнірі взяли участь 8 тернопільських команд. Під час змагань також відбувся і аукціон. Усі виручені кошти з заходу передали на потребу нашим ЗСУ. Більше бачила наша Юлія Пацкаль.

Понад два роки українці живуть в умовах повномасштабної російсько-української війни. І навіть перебуваючи в тилу, будь-яким чином намагаються допомагати нашим Збройним Силам. Сфера спорту – не виключення. Сьогодні у різних містах України організовують благодійні турніри, виручені кошти з яких направляють на потреби армії. Один із таких заходів провели і у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя. Взяти участь у благодійному турнірі з волейболу зголосилися вісім аматорських команд.

“Буде дві групи. Будуть грати по колу. Потім з кожної групи виходить по дві команди. Вони боротимуться за вихід в півфінал, фінал. Тоді будуть ігри за 3,4 та за 1,2 місце”, – розповіла співорганізаторка благодійного турніру Вікторія Ковач.

Благодійний турнір з волейболу назвали в честь пам’яті Героїв Небесної сотні.

“В першу чергу це для того, аби підростаюче покоління не забувало тих, хто поклав своє життя за наше майбутнє. І також для нашої сучасності, для того, аби вони не забували, які події відбувалися тоді”, – додав співорганізатор турніру Дмитро Плитин.

Взяти участь у змаганнях вирішив і Влад Фейцер на чолі команди “Філадельфія”. Каже: волейболу віддав вже понад 9 років свого життя. Починав тренуватися у рідному Сіверодонецьку, але повномасштабне вторгнення росії змусило покинути рідну домівку. Вже у Тернополі Влад вирішив не лише відновити своє хобі, а й зібрати власну команду.

“Філадельфія” – значення команди перекладається, як братерська дружба.  Я думаю це актуально і для нашої країни, коли ми потребуємо бути більш єдними, підтримувати один одного. Тому такі заходи є дуже важливі в такий час”, – поділився з нами Влад Фейцер, капітан команди “Філадельфія”

А ось Аліна Василик вже не вперше бере участь у благодійних турнірах. Зізнається: як тільки дізналися із командою, що змагання влаштовують задля підтримки армії, без роздумів погодилися долучитися.

“Взагалі в Тернополі дуже мало таких змагань, особливо для аматорських команд, тому ми, як тільки почули, що таке будуть організовувати, не мали сумнівів, чи брати участь. В наших реаліях кожен має долучатися до допомоги ЗСУ та нашим воїнам”, – зазначила Аліна Василик, учасниця команди “Галичани”.

Аби взяти участь у турнірі, кожна із команд повинна була внести свій благодійний внесок. Також під час змагань відбувся аукціон, де розіграли декілька лотів. Усі виручені кошти направлять на закриття потреб наших бійців з полку “АЗОВ”.

“Я вважаю, що це дуже допоможе нашим ЗСУ, скидатися на дрони, наприклад. Бо, на мою думку, це грає ключову роль в цій війні. Я б навіть брав участь кожен день в таких змаганнях”, – розповів Дмитро Матуш, капітан команди “Галичани”.

Долучитися до збору можете і ви за цим посиланням на банку для допомоги.