додому Новини В Заліщицькій громаді відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам (фото)

В Заліщицькій громаді відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам (фото)

511

8 жовтня в заліщицькій громаді урочисто відкрили дві меморіальні дошки загиблим військовим Володимиру Тельці  та Івану Морозу, повідомляє  Заліщицька міська рада.

На фасаді школи №2 у місті Заліщики, відкрито меморіальну дошку Герою Івану Морозу. Іван ще у далекому 2015-му році вступив у лави Збройних Сил України, обороняв від російського агресора Херсонську та Луганську області. За сумлінне виконання службових обов’язків отримав нагрудний знак «Учасник АТО», медаль «Захисник України». 2016 року був демобілізований, але у 2022 році росія розпочала повномасштабний наступ і Іван, як справжній захисник, став на захист України. Захищав Київщину, Сумщину, Харківщину, Запоріжжя. До останнього подиху, зі зброєю в руках, боровся із загарбниками. Але 10 березня 2023 року, безжальна рука ворога, забрала життя захисника.

8 листопада урочисто відкрили меморіальну дошку Володимиру Тельці у рідному селі Колодрібка. За покликом серця, Володимир повернувся з закордону на початку повномасштабної війни, мужньо обороняв країну у найгарячіших точках. Однак, 30 жовтня 2022 року, під час виконання бойового завдання, загинув, віддавши своє життя за мирне небо України. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.