![2-2-41-800x600](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-2-41-800x600-2-640x480.jpg)
У Тернополі розпочнуть підключати інтернет в захисних укриттях. Для цього у місті запрацювала робоча група з представників усіх провайдерів.
Найперше вай-фай проведуть до укриттів, які розраховані на велику кількість людей, розповів Сергій Вербовий, заступник директора Департаменту цифрової трансформації, начальник управління з питань цифровізації.
Є потреба в обладнанні, тож жителів міста просять долучитися до збору необхідного технічного забезпечення. Зокрема, потрібні маршрутизатори, точки доступу, кабелі.
Люди, які хочуть допомогти, можуть звертатися в Департамент цифрової трансформації ТОДА. Також є Телеграм-канал “ІТ Допомога Тернопілля”, який об’єднує волонтерів та представників креативного ІТ-кластера.