додому Новини В єдності – сила народу, переконані у 22-й школі Тернополя

В єдності – сила народу, переконані у 22-й школі Тернополя

460

vlcsnap-2014-11-18-14h56m38s208В єдності – сила народу. У цьому переконані у 22-й школі Тернополя. Вихованці та вчителі закладу вшановували українських героїв, які боролись за незалежну Україну. Серед них – і загиблі бійці АТО та Небесна сотня. Тепер у школі є дошка пам’яті.

Перший стенд після кривавих подій зими діти зробили самі. Прізвища тих, хто віддав життя за ідею – у чорних рамках. Тепер, з ініціативи дирекції, стенд з іменами героїв Небесної сотні – переробили. Їх згрупували по регіонах, в центрі ж – єдина Україна. З Кримом…

Герої Небесної сотні – одні із тих, які боролись за процвітання незалежної України. Їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання. За усіх героїв, хто боронив нашу незалежність в усі віки, молились на патріотичному концерті. У Віки Гураль – роль складна. Вона грає Україну.

– Я мати всіх людей, я всіх захищаю, але, водночас, я справедливо ставлюсь до зрадників і тих, які погано ставляться до своєї матері, повчаю їх.

Сценарій будували так, аби показати наш народ в плині віків – від Київської Русі до сьогодення. Ярослав Мудрий дав своїм синам заповіт і закликав їх жити в мирі та злагоді. Цього заповіту, вважає сценарист концерту, мають дотримуватись всі українці, які мають жити як одна родина.


– Як є єдність, коли біда, об’єднуються, стають як міцний кулак, і перемагають. Іщезнуть межі, що побудували чужі між собою. І буде одна єдина Україна, не буде Донбасу окремо, а буде одна єдина, – говорить художний керівник народного художнього театру “Дивосвіт” ЗОШ №22 Ольга Матвієвська.
Директор 22-ї школи розповідає, що діти – щиро, як ніхто, реагують на події в країні. Вони вболівають за її долю та українських бійців та хочуть морально підтримувати їх.

– Ми запишемо чи на флешки, чи на диск даний концерт оформимо, і так само коли будемо передавати чи кошти чи гуманітарну допомогу, що діти робили не раз, передамо ці концерти. Я думаю, воїни, і дуже багато з нашої школи є батьків, які воюють, я думаю, що вони із задоволенням подивляться із своїми колегами те, як люди тут підтримують і вболівають за тих, хто воює за нашу незалежну Україну, – каже директор Тернопільської ЗОШ №22 Олег Климчук.