![3f67d5c6dc1c059f95307ae29494a420xl_661a1eb76570f](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/3f67d5c6dc1c059f95307ae29494a420xl_661a1eb76570f-640x208.jpg)
В усіх школах Тернопільщини з’явиться посада шкільного офіцера. Про це під час брифінгу розповів начальник обласної поліції Тернопільщини Сергій Зюбаненко.
Наразі йде мова про 62 шкільних офіцери поліції. Вони запрацюють вже з 1 вересня.
В ГУНП у Тернопільській області оголосили конкурс і на керівника підрозділу, який буде керувати шкільними офіцерами. У планах – впровадити таку посаду у кожній школі області. Очільник поліції наголосив на тому, що не варто плутати шкільного офіцера з охоронцем, це кардинально інші посади.