додому Новини В Умані стартувала артрезиденція «Херсонщина – це Україна»

В Умані стартувала артрезиденція «Херсонщина – це Україна»

1163

В Умані стартувала артрезиденція «Херсонщина – це Україна». Митці планують сформувати пересувну виставку і згодом продати картини, щоб зібрати на потреби ЗСУ та відновлення Херсонщини після окупації. Повідомляють організатори проекту.

У місті Умань 20 художників України з усієї країни разом творитимуть картини для пересувної виставки на тему «Херсонщина – це Україна». Картини виставлятимуться в Умані, Миколаєві, Одесі, Львові і Києві, якщо вдасться – то і в містах Польщі. Результатом стануть 40-60 шедеврів, котрі матимуть комерційну привабливість, і будуть продаватися через онлайн-аукціон.

Артрезиденція є складовою мистецької благодійної програми «Херсонщина – це Україна».

«Уявіть, наскільки чудовим буде світ, коли люди будуть свою творчість і енергію проявляти в світ без острахів, з легкістю, надихаючи інших. Це місія Фонду Це Крафт. Підтримуючи творців, крафтярів і митців, ми підтримуємо баланс добра і світла, допомагаємо людям розвиватися. А проектом «Херсонщина – це Україна», ми ще збираємо кошти на ЗСУ і відбудову культурних пам’яток півдня» – зазначає організаторка артрезиденції Вікторія Кулакова.

«Я прошу усіх, хто мене знає, підтримати Херсонщину і окуповані території. Це не бізнес-проект, не грантовий проект, грошей на нього ніхто не давав – це наш з вами народний проект. Задонатьте хто скільки зможе на рахунки наших громадських організацій чи інший спосіб – їх декілька. Будемо вдячні інформаційній підтримці в соціальних мережах – репости, коментарі. Тегайте тих, хто зможе підтримати в організації виставок (Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Львів, Київ, можливо за кордоном) в перевезенні картин, підрамники з полотнами» – пише організатор проекту Павло Ярмій.

Банка Моно – https://send.monobank.ua/jar/4uqwHXHBPP

Рахунок Благодійного фонду, куди можна перевести внески на проєкт:

Найменування отримувача – БФ ЦЕ КРАФТ

Код отримувача – 44387657

Рахунок IBAN UA663052990000026002011104866

Найменування банку АТ КБ “ПРИВАТБАНК”