додому Новини В Українському ветеранському фонді працює програма мікро та макро фінансування бізнесу ветеранів...

В Українському ветеранському фонді працює програма мікро та макро фінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин

677

Можливості для ветеранів. В Українському ветеранському фонді працює програма мікро та макро фінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин. Тому, учасники бойових дій, які не бачать себе на попередньому місці роботи – можуть отримати гроші на реалізацію свого проєкту. У 2022 році такою можливістю скористались понад 50 учасників. Більше про уже реалізовані проєкти та про те, хто ще може отримати гроші на втілення своїх ідей – далі.

Віта Костик – заступниця виконавчого директора Українського ветеранського фонду. Розповідає, після повернення захисників і захисниць із фронту у них часто виникають проблеми із працевлаштуванням. Хтось вже себе не бачить на попередньому місці роботи, хтось не може працювати там, де раніше – через стан здоров’я. Тому в Українському ветеранському фонді запустили програму мікро та макро фінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин.

Віта Костик, заступниця виконавчого директора Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України, розповідає:

“Мікрофінансування ветеранського бізнесу – це програма, яка діє до моменту завершення воєнного стану в Україні, а саме: ветерани, ветеранки, родини ветеранів та мають змогу отримати 20 тисяч на фінансування ветеранського бізнесу. А саме: це за придбаний товар. За умови, якщо мають чек на відшкодування”

Якщо підприємець втратив бізнес або розпочав вести свою справу – він може отримати грантові гроші на купівлю необхідного: від швейної машинки до комп’ютера. Однак для реалізації ідеї можна отримати і більше фінансування.

Скористатись програмою можуть родини ветеранів та загиблих бійців. У 2022 році таку можливість отримали 53 учасники.

Стати учасником програми фінансування можуть також громадські організації за умови, що вони опікуються ветеранами і мають статус неприбутковості та зареєстровані за 2 роки до моменту оголошення конкурсу. Вони мають змогу отримати фінансування – до мільйона гривень.

Проєкт діятиме до завершення воєнного стану.