додому Головні В Україні від кору помер дорослий. Симптоми хвороби

В Україні від кору помер дорослий. Симптоми хвороби

1226

В Україні від кору помер дорослий. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я. Відтак, у новому році від кору в Україні померли вже двоє людей. Раніше повідомлялось, що у Білгород-Дніпровському районі Одеської області від ускладнень, викликаних кором, померла 5-річна дитина.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: З початку року на Тернопільщині зафіксували 91 випадок захворювання на кір

Медики нагадують, що інкубаційний період кору (тобто період, коли симптоми ще не проявляються) становить від 6 до 21 дня. Далі починається період захворювання, який супроводжується підвищеною температурою, головним болем, нежитем, кашлем.

У хворого збільшуються лімфовузли, проявляється запалення слизової оболонки очей. На 4-5 день хвороби з’являється червоний висип, який починається зі шкіри голови й обличчя, а згодом розповсюджується на все тіло.

Хвороба із симптомами триває до 4 тижнів і більше. Кір має серйозні ускладнення, на нього хворіють не лише діти, а і дорослі. Під загрозою всі, хто не має щеплення. У разі контакту з хворим на кір негайно зверніться до лікаря.

Специфічного лікування від кору немає, але ви можете попередити захворювання. Єдиний надійний спосіб захиститися від кору – вакцинація.