Головна Новини В Україні триває реєстрація на пробне тестування

В Україні триває реєстрація на пробне тестування

308

З 5 до 13 січня учні випускних класів можуть зареєструватися zno. Його проведуть на початку квітня. Порівнянно з минулим роком пробне тестування подорожчало і коштує не 89, а 111 гривень.

Реєстрація на пробне тестування здійснюється на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Наша область відноситься до Івано-Франківського регіонального центру. Реєструватися на пробне ЗНО можна тільки з двох предметів. 2 квітня проведуть тестування з української мови і літератури, а 9 – з усіх інших предметів.

– Не передбачають організатори пробного тестування визначити результати тестування. Адже мета пробного тестування – це ознайомити із вмістом тестових завдань, а також структурою проведення тестування. Хоча результати будуть надані кожному учаснику після закінчення, дадуть таблицю з правильними відповідями і вдома вже можна буде порівняти свої відповіді з тими, які отримали. Знову ж таки для коригування підготовки основної сесії тестування, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Для реєстрації необхідно: заповнити реєстраційну форму на сайті, створити свою персональну сторінку “особистий кабінет” і вибрати предмети пробного ЗНО. Роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг та заплатити гроші у банк.

– Після 12 березня, зайшовши на персональну сторінку, кожен учасник знайде своє персональне запрошення. Його потрібно буде роздрукувати, і з ним разом із паспортним документом і з квитанцією із запрошенням прийти на пункт тестування. Ми плануємj в цьому році створити майже в усіх районних центрах пункти тестування для зручності доїзду, – каже Юрій Шайнюк.

Основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання проведуть у два етапи. Перший із них зараховують у Державну підсумкову атестацію. Сюди відноситься тестування із української мови і літератури, а також математики чи історії України – на вибір. ЗНО із цих предметів заплановане на 5, 11 і 13 травня. Знання з решти предметів перевірятимуть з 3 до 17 червня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here