Головна Новини В Україні триває осінній призов

В Україні триває осінній призов

336

vlcsnap-2015-11-02-17h10m00s49В Україні проходить осінній призов на строкову службу. Він розпочався 1 жовтня і триватиме до 30 листопада. Призову в цьому році підлягають особи віком від 20 до 27 років. Служба в армії триває півтора року. Тепер особам, яких призиватимуть на строкову службу до армії, виплачуватимуть грошову допомогу. Відправлятимуть призовників з Тернопільщини, а майже всі вони нестимуть службу на західній Україні, із 3 до 20 листопада. До відправки вже готово близько 70% майбутніх військовослужбовців.

Планове завдання осіннього призову на строкову службу для Тернопільщини – трохи більше трьохсот осіб, розповідають у обласному військкоматі.

– До призовних дільниць викликаються не тільки ті, хто досягнув 20 і старше. А викликаються всі, як вказано в законі, з 18 років і до 27 років. Але на комплектування військових частин та підрозділів будуть призвані тільки особи, які на момент відправки з обласного збірного пункту досягнуть 20-річного віку і старше, – розповідає  начальник відділу комплектування та призову Тернопільського обласного військкомату Олег Денисюк.

Призовники будуть проходити військову службу на Західній Україні, у навчальному центрі в місті Старичі. Лише невелику їх частину відправляють у Десну та навчальний центр військово-морських сил у Миколаєві. Призовникам відтепер виплачуватимуть матеріальну допомогу.

– При зарахуванні в команду, при відправці, всі військовослужбовці отримують 2 мінімальних заробітних плати. Мінімальна заробітна плата на сьогоднішній день 1378 гривень, множте на 2. І при демобілізації військовослужбовці отримують так само мінімальну заробітну плату, – говорить військовий комісар Тернопільської області Володимир Катинький.

Служити у військово-морські сили поїде тернополянин Олег Захарків.

– Ці, що повернуться зі Сходу, вони мають мати якийсь тил тут, мають мати якусь заміну. Ні крапельки не шкодую, якийсь є мінімальний мандраж чи що.// Тим не менше, я туди йду, я гордий цим. Очікую поставити собі характер кращий, більше патріотизму нехай мені добавиться до того, який в мене є, мужніх рис, – каже призовник Олег Захарків.

Урочиста відправка призовників з Тернополя відбудеться 4 листопада.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here