![vlcsnap-2021-03-26-20h08m11s284](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/vlcsnap-2021-03-26-20h08m11s284-640x360.jpg)
В Україні триває другий етап вакцинації проти COVID-19. З початку цього тижня щеплювати почали працівників первинної ланки медичної допомоги, людей, старших восьмидесяти років та тих, хто працює у соціальній сфері.
В Україні триває другий етап вакцинації проти COVID-19. З початку цього тижня щеплювати почали працівників первинної ланки медичної допомоги, людей, старших восьмидесяти років та тих, хто працює у соціальній сфері.