![usc7us-c808x456x50px50p-up-7af6c2b8c77fc5a075bb24a5f347abed](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/03/usc7us-c808x456x50px50p-up-7af6c2b8c77fc5a075bb24a5f347abed-640x361.jpg)
Поліцейські закликають батьків цікавитися дозвіллям своїх дітей. Останнім часом в Україні серед неповнолітніх популярності набирає молодіжний рух, учасники якого збираються у різних містах та влаштовують провокації.
Організатори створюють в інтернеті деструктивні чати, групи у соцмережах та спонукають підлітків вчиняти різні протиправні діяння, порушувати громадський порядок. Правоохоронці кажуть – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні.
Поліцейські закликають батьків пильніше стежити за своїми дітьми, більше часу спілкуватися з ними, звертати увагу на їхню поведінку.