додому Головні В Україні рейди, під час яких видають повістки, відбуватимуться і далі

В Україні рейди, під час яких видають повістки, відбуватимуться і далі

2074

В Україні рейди, під час яких видають повістки, відбуватимуться і далі. Виписати їх можуть у будь-якому місці та в будь-який час доби. Інколи повістку отримують і військовозобов’язані, які мають бронь або відстрочку.

Що робити у такому випадку, пояснив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Роман Горбач: «Військовозобов’язаний, який має бронь від призову з мобілізації, усі документи, котрі це посвідчують, має носити з собою. І при їхньому пред’явленні, вручення повістки не буде, — повідомив полковник Роман Горбач.

Але, якщо повістку вам все ж вручили, то зі всіма цими документами потрібно прибути до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки і повістка буде анульована.

Варто наголосити, що згідно зі статтею 25 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють:

1) в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування;

2) на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення).

3) на підприємствах, в установах і організаціях, які здійснюють виробництво товарів, виконання робіт і надання послуг, необхідних для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань;

4) на підприємствах, в установах і організаціях, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Критерії та порядок, за якими здійснюється визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, встановлюються Кабінетом Міністрів України.