додому освіта В Україні завершується реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання

В Україні завершується реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання

549

В Україні завершується реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Останній день, коли можна надіслати документи в регіональний центр оцінювання якості освіти, – 5 березня. На Тернопільщині вже зареєструвалося майже 5,5 тисяч майбутніх абітурієнтів. Організатори тестування закликають, не зволікати. До завершення реєстрації залишається лише тиждень.

Щодня в Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти з Тернопільської області надводить 300-400 листів із документами. Організатори ЗНО пояснюють, зараз майбутні абітурієнти особливо активні. Протягом двох тижнів Івано-Франківський регіональний центр має надіслати у відповідь на вказану адресу – сертифікат. Це означає, що реєстрація пройшла успішно.

– Просьба і рекомендація наша – не зволікати. Ну і в принципі так зараз і відбувається, бо ми виходимо на ту кількість учасників зареєстрованих по темпах, яка була і в минулому році за цей самий період часу за тиждень, за два до закінчення реєстрації, – розповів заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Зареєструватися можна максимум на чотири предмети. Найбільше майбутніх абітурієнтів зареєструвалося на обов'язкове тестування з української мови і літератури. Трохи менше учасників обрало історію України та математику. Набирають популярності серед випускників природничі предмети: фізика, хімія, біологія та географія. Після закінчення реєстрації ще протягом двох тижнів учасники тестування можуть змінити свої дані, а також перелік предметів на тестування.

– Ще надається право протягом двох тижнів після 5 березня провести повторну реєстрацію. Тому потрібно повторно роздрукувати заяву-реєстраційну картку, вказують дані, зміни, які необхідні, і вкладають ще вже старий цей сертифікат, який не буде використаний, – каже Юрій Шайнюк.

Отримати додаткову інформацію у Тернополі можна в інформаційно-реєстраційному пукті на базі Тернопільського національного технічного університету. Звертутися за допомогою можна також на номери гарячої лінії. В Івано-Франківську – 0342 – 75 – 09 – 75, у Тернополі – 0352 – 43 – 57 – 85.