додому суспільство В Україні подорожчали універсальні послуги поштового зв’язку

В Україні подорожчали універсальні послуги поштового зв’язку

454

 З 1 вересня доведеться більше платити за пересилання посилок без оголошеної цінності та міжнародних поштових карток і листів масою до 50 грамів. Тарифи зросли приблизно на 15%.

Востаннє тарифи на пересилку міжнародних листів і карток змінювались ще наприкінці 2008 року. Що ж стосується посилок без оголошеної цінності в межах України, то останнє підвищення було на початку 2012 року. А вже цього року з 1 вересня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації України, затвердила нові тарифи на поштові послуги.

Василь Юрчишин, директор Тернопільської дирекції "Укрпошти": "Затверджені тарифи на універсальні послуги поштового зв'язку передбачають підвищення тарифів на пересилання посилок без оголошеної цінності до 10 кілограм в межах України, міжнародні посилки без оголошеної цінності, а також міжнародні поштові картки і листи масою до 50 г в середньому до 15%".

Наприклад, раніше за пересилання посилки у межах України без ПДВ треба було платити 3 гривні 70 копійок і за кожен кілограм – 2,90, то з 1 вересня відповідно до нових тарифів платити треба 4,25 і 3 гривні 35 копійок за кілограм. Детальніше про нові тарифи можна дізнатися на офіційному веб-сайті "Укрпошти" або у будь-якому відділенні поштового зв'язку.

Василь Юрчишин, директор Тернопільської дирекції "Укрпошти": "Підставою для перегляду тарифів є, звичайно, збільшення витрат на забезпечення технологічного процесу надання універсальних послуг. Це паливно-мастильні матеріали, це тарифи на електроенергію, це і орендна плата та інші".

Не зміняться тарифи "Укрпошти" на пересилання в межах України карток, листів, бандеролей (простих та рекомендованих), а також тарифи на пересилання міжнародних листів і бандеролей масою понад 50 грамів.