Головна суспільство В Україні офіційно відновили призов до армії

В Україні офіційно відновили призов до армії

230

Виконувач обов'язків Президента України Олександр Турчинов підписав указ про заходи щодо підвищення обороноздатності держави. Одним із пунктів є відновлення призову до армії. У 2014 році призиватимуть на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі.

Минулорічний осінній призов на строкову службу мав би бути останнім. Однак, через загрозу агресії з боку Росії та активізацію сепаратистських збройних формувань на сході та півдні країни, цього року українських юнаків знову призиватимуть до армії. Призов розпочнеться натупного дня після Президентських виборів – 26 травня.

– Призов буде проводитись терміном на травень-липень, досить великий термін, зараз проводяться підготовчі заходи до призову. І з 26 травня, відповідно, після виборів Президента, буде проводитись призов на військову строкову службу, -розповідає полковник, тимчасово в.о. Тернопільського обласного військового комісара Володимир Катинський.

Призиватимуть чоловіків, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років. Також тих, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Скільки саме юнаків призиватимуть уже в травні, наразі не відомо.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here