Головна надзвичайне В центрі Чорткова в річку Серет стікає каналізація

В центрі Чорткова в річку Серет стікає каналізація

404

vlcsnap-2015-02-06-15h25m43s247Черговий витік нечистот на Тернопільщині.  Майже в центрі Чорткова в річку Серет стікає каналізація. Лише на сто метрах території зафіксували п’ять витоків.

– Хлопці наші з “Рибоохорони” виявили витоки каналізації. Скоріше нам жалілися мешканці Чорткова, що весь Чортків наповнені такими витоками. Пішли на місця, які люди вказували, і побачили, що дійсно на території протяжністю – 100 метрів – 5 витоків каналізації. Пройшли кілька метрів берегом – дві купи гною лежать в прибережній смузі. Це непоодинокі випадки, є ще не другому березі такі місця. Екоінспекція про це вже знає повідомлялося, хочемо про цей факт повідомити, що це масштабна ситуація і треба щось робити з цим, – відділу охорони водних біоресурсів в Тернопільській області Андрій Об’єщик.

Така ситуація з витоками нечистот непоодинока в нашій області.

– Типова ситуація, якщо брати по річці Серет, така ж в Заліщиках, тобто у всіх містах, які знаходяться поряд з річками Серет, Дністер. Треба щось робити, міняти, я думаю, що починати треба з приватних підприємців, які мають фінанси. Наприклад, той самий Чортків, там є сирзавод, м’ясозавод і в них напряму це все також витікає. Тобто, це вже не є державні установи, а приватні. Тобто, я думаю, що на це в першу чергу треба звертати увагу, – говорить відділу охорони водних біоресурсів в Тернопільській області Андрій Об’єщик.

Про ситуацію в Чорткові повідомлять екологічну інспекцію в області, а також звернуться в Міністерство в Київ, аби спільно розробити програму і вирішити проблему з викидами нечистот на Тернопільщині.

Коментарі

1 коментар

  1. Цікаво, чи хтось колись прислухається до коментарів, які пишуть люди, під психічно хворими діями цього обєщика? Чому воно лізе всюди, там де йому не потрібно! Як той щур, тікає від повені, тільки щоб ухилитись від люстрації і від мобілізації! Він вже нахапав хабарів в рибінспекції – купив джипа, а тепер хоче від екології – купити квартиру! Він вже розвалив і продав все майно, що було в рибінспекції, тепер береться за карєри, ліси, ялинки і стічні води! Дибіл!!! Що тут можна сказати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here