Головна духовність В Тернополі запрошують на навчання в першу в Україні християнську школу

В Тернополі запрошують на навчання в першу в Україні християнську школу

890

vlcsnap-2015-07-29-17h31m21s186В Тернополі запрошують на навчання в першу в Україні християнську школу – колегіум імені Йосифа Сліпого. Крім спецкурсів, факультативів, гуртків, в новому навчальному році там запроваджують ще й другу іноземну мову – польську.

Християнське спрямування навчального закладу школи-колегіуму імені Йосифа Сліпого – це, насамперед, виховання доброти, людяності, моральності, поваги до старших. Жодній конфесії, жодному релігійному спрямуванню тут переваги не надають.

– Серед таких дисциплін, які не є дуже поширені в школах міста Тернополя, можна сказати так, що наші учні мають філософію, це такий світоглядний предмет, наші учні мають християнські дисципліни декілька прикладів, етику мають багато шкіл міста Тернополя, етику подружнього життя, також основи християнського вчення і також основи релігієзнавства мають наші учні. Тепер ми тішимося, що як другою іноземною мовою за вибором можна, ми будемо впроваджувати також польську мову вивчення, для вивчання польської мови, бо є це тема на часі, бачимо потребу, отакі наші нові предмети, решта все згідно з суспільно-гуманітарного профілю нашого закладу маємо наповненість тими предметами, – розповідає духовний провідник школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого У Тернополі отець Володимир Демчук.

Для того аби навчатися в колегіумі Йосифа Сліпого у Тернополі потрібно лише бажання, батьки учня мають написати заяву і звернутися до адміністрації закладу. А школярам, які хочуть вчитись в 10-11 класах, треба пройти співбесіду.

– Щоб потрапити в колегіальну ланку школи, навіть наші ті учні, які були в нас до дев’ятого класу, а також всі інші, які приходять і хочуть, повинні здати вступну співбесіду, вона складається там з двох блоків з загального розвитку і християнських цінностей, тому надзвичайно складного процесу вступання в нас немає, але тішимося, якщо побачимо серед своїх учнів якихось добрих, вмотивованих і зацікавлених нашого профілю, нашого закладу учнів, – каже Володимир Демчук.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here