додому Новини В Тернополі відзначили Всесвітній день пошти

В Тернополі відзначили Всесвітній день пошти

456

vlcsnap-2014-10-09-18h13m16s229Десятки повітряних кульок в небо і спецпогашення. Так тернопільські поштовики сьогодні, 9 жовтня, відзначили Всесвітній день пошти. Саме цього дня, 140 років тому, створили Всесвітній Поштовий Союз. Серед майже 200 країн до нього увійшла і Україна.

Мешканці Тернопільщини щороку відправляють 800 тисяч листів, отримують – більше мільйона. Серед них і пані Галина.

– І листуємось, і вітання передаємо також листівками. Це те вітання, яке можна зберегти, переглянути через кілька років, – говорить  начальник відділення зв’язку Галина Кіревніна.

За 140 років існування Всесвітнього поштового союзу, попри стрімкий розвиток технологій, листи не втратили своєї актуальності. Всесвітній день пошти 9 жовтня відзначають самі поштовики, а разом з ними і українці. Цьогоріч святкування особливе. До кінця року всі охочі можуть надіслати листи з побажаннями миру, злагоди і єдності в особливих конвертах.

– В межах цієї акції “За мир і єдність України” буде проведено спецпогашення конверта спеціального маркованого, який також буде знаком миру, єдності. Цей конверт розійдеться по всій Україні і світі… Тираж конвертів по Україні – біля 100 тисяч, – каже перший заступник директора Тернопільської дирекції “Укрпошти” Михайло Маліновський.

Після спецпогашення тернопільські поштовики випустили в небо десятки повітряних кульок з побажаннями: “Хай в житті не буде горя”, “Веселих і сонячних днів”.