додому АТО В Тернополі плетуть військові маскувальні сітки для АТО, долучатися просять усіх небайдужих

В Тернополі плетуть військові маскувальні сітки для АТО, долучатися просять усіх небайдужих

708

sitka_atoВ Тернополі плетуть військові маскувальні сітки. Вони необхідні нашим бійцям на Сході. Роблять це на другому складі Логістичного центру, що знаходиться на вулиці Академіка Дністрянського на Східному масиві. Це досить рутинна і клопітка робота, відтак долучатися просять усіх небайдужих.

На другому складі Логістичного центру, що знаходиться на вулиці Академіка Дністрянського, 10 у Тернополі, робота в розпалі. Сюди не лише приносять теплі речі бійцям, тут волонтери плетуть маскувальні сітки, що допомогають військовим залишатись непоміченими для ворога.

– В нас закази по батальйонах, що кому треба, сітки для техніки, для палаток. Сьогодні велика сітка плететься, завтра буде інша плестися. Потрібні волонтери, щоб мали бажання, бо це кропітка робота, треба кожен листочок переплести. Це така більше жіноча робота, чоловікам трохи важко, хіба в компанії, – розповідає волонтер Олег Безкоровайний. –  Це не є складно, головне терпіння, бути більш спокійним, воно саме заспокоює така одноманітна робота, я вважаю, що кожен це може робити, головне бажання. То приходьте компаніями, це краще, ніж десь в барі сидіти, ми пригостимо кавою, печеням.


Спочатку волонтери ріжуть смужки з тканини, далі натягують канат і переплітають їх – так виходить маскувальна сітка. Робота рутинна і клопітка, відтак логістичному центру наразі вкрай необхідні робочі руки

Допомогти бійцям, які перебувають в зоні АТО може кожен, зголоситися на плетіння маскувальних військових сіток можна за номером гарячої лінії логістичного центру -097-205-50-55.