Головна Новини В Тернополі планують оновити транспортну мережу

В Тернополі планують оновити транспортну мережу

528

vlcsnap-2015-08-04-13h59m52s82В Тернополі працюють над новою транспортною мережею, зокрема планують залучити якомога більше тролейбусів. Для цього в місті облаштовують нові тролейбусні лінії. В управлінні транспорту і зв’язку міськради наголошують, що до формування нової мережі можуть долучатися і тернополяни, свої пропозиції можна подавати телефоном або на електронну пошту управління.

В Тернополі планують оновити транспортну мережу. Серед основних змін, залучення якомога більше тролейбусів, кажуть в управлінні транспорту і зв’язку Тернопільської міськради. Для цього в місті будують нові тролейбусні лінії. Наразі облаштовують лінію, яка зв’яже тролейбусним сполученням густонаселений район вулиці Лучаківського. Її довжина становитиме більше одного кілометра. Лінія проляже від вулиці Бережанської, через Лучаківського та Будного і завершиться на Тролейбусній. Далі комунальники приступлять до будівництва лінії, яка сполучить вулиці Протасевича – Довженка – Лесі Українки.

– Сьогодні розпорядженням міського голови створена робоча комісія, яка буде працювати над оновленням маршрутної мережі в Тернополі. Зрозуміло, що сьогодні дуже багато пропозицій поступає від пасажирів. Все те, що буде напрацьоване комісією, всі ті пропозиції, що поступлять від мешканців будуть враховані, опрацюються і ми будемо старатися, в межах діючого законодавства, так як це робиться для мешканців міста, максимально задовольнити їх потреби, – розповідає начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

Пропозиції щодо нової карти маршрутів тернопоялни можуть подавати на електронну адресу управління траспорту (uprtrans_te@ukr.net) або за телефоном: 52-15-14. Наразі тернополяни просять міську раду облаштувати належним чином сполучення до нового критого ринку на Шептицького. Наразі туди курсує тільки п’ята маршрутка. Як тільки погодять організацію дорожнього руху з управлінням Державтоінспекції туди їздититимуть і інші маршрутні таксі.

– Все залежить від Державтоінспекції, як швидко вона погодить нам роз’яснення дорожнього руху, так швидко буде курсувати не тільки сьомий, можливо ми ще туди пустимо і інші маршрути. Зараз сьогодні проблема №1 – організація дорожнього руху, яка повинна бути погоджена з Державтоінспекцією, – каже Ігор Мединський.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here