Головна духовність В Тернополі можна буде помолитися до ікони Матері Божої Неустанної Помочі

В Тернополі можна буде помолитися до ікони Матері Божої Неустанної Помочі

956

Ікона Матері Божої Неустанної Помочі написана з оригіналу та прикладена до оригінальної ікони Матері Божої Неустанної Помочі, що знаходиться у Римі. Під час війни у 1939 році, коли святиня перебувала в одній із церков Львова, військовий вистрелив у неї. Куля пробила дерево, але обличчя Матері Божої та Ісуса не пошкодила.

– Коли військовий вийшов і хотів перескочити потічок звідкись наздогнала його куля. І цей радянський солдат впав. Звідки взялась та куля ніхто не знає, але ось так сталося з тим військовим, що так вчинив з цією іконою, – розповідає настоятель храму Матері Божої Неустанної Помочі отець Василь Ліниця.

Ікона Матері Божої Неустанної Помочі, в яку стріляли, постійно перебуває в храмі Святого Йосафата у Львові. В часи переслідування української греко-католицької церкви, святиня давала священикам велику благодать та силу, аби вистояти та продовжувати служіння. Помолитися до святині можна буде в храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького у Тернополі. Ікона перебуватиме там з 1до 4 травня. Саме впродовж цього місяця відправляють молебен до Пресвятої Богородиці. 

– Ми, отці редемптористи, в тому часі особливому в часі травня, хочемо запросити з 1 до 4  травня, щоб прийти і спільно молитися за посередництво Матері Божої Неустанної Помочі і випрошувати потрібних ласк для себе, для своєї родини, своєї держави, міста, седла і для кожного з нас. Щоб в такий нелегкий час кожен з нас сьогодні вистояв і був вірний, так як це робили наші попередники, молячись до Пресвятої Богородиці, вистояли і тим самим засвідчили вірність Спасителеві, – каже отець Василь.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here