додому Новини В тернопільському виші обговорювали питання розвитку фінансової політики в державі

В тернопільському виші обговорювали питання розвитку фінансової політики в державі

889

“Модерні фінанси: глобальні виклики і сучасні тренди”. У Західноукраїнському національному університеті стартував Перший міжнародний фінансовий форум. Захід об’єднав навколо себе вітчизняних та зарубіжних експертів, представників органів влади, наукової та освітянської спільноти. Понад сто учасників з України та з-за кордону зібралися, аби обговорити виклики і прагнення фінансової системи України.

“Загалом фінансова система України подібна багатьом іншим країнам світу і стикається з такими викликами, які походять, як з міжнародного так і внутрішнього середовища. Тому шукаючи шляхи її розвитку, розбудови і удосконалення ми маємо вивчати міжнародний досвід, але не забувати про національні особливості,” – розповідає ректорка ЗУНУ. 

Поштовхом для проведення Першого міжнародного фінансового форуму, перш за все, стала повномасштабна російсько-українська війна та надання Україні статусу кандидата на членство у Європейському Союзі.

Протягом трьох днів у межах панельних дискусій та воркшопів охоплять широке коло питань. Серед яких: інноваційні шляхи розвитку фінансової науки та практики, сучасні безпекові та глобалізаційні тренди у фінансовій політиці. Своїми ідеями та кращими кейсами поділяться науковці із більш, ніж 40-ка університетів України та 14-ти країн світу.