![66_main-v1676464319](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/66_main-v1676464319-640x427.jpg)
Під час повітряної тривоги в одному з населених пунктів Тернопільщини зафіксували падіння уламків ворожих обʼєктів на територію приватного домогосподарства. Ніхто не постраждав. За попередньою інформацією, майно – не ушкоджене.
На місці події працюють вибухотехніки та правоохоронці, відбувається аналіз речових доказів ворожих злочинів.
В іншому домогосподарстві цієї ночі, через вибухову хвилю пошкоджено вікна та двері приватного житлового будинку. Постраждалих немає. Відповідні служби працюють на місцях.