додому політика В Тернопільській ОДА представили нового голову Олега Сиротюка

В Тернопільській ОДА представили нового голову Олега Сиротюка

361

Тернопільщині представили нового керівника області. Головою Тернопільської обласної державної адміністрації призначили свободівця Олега Сиротюка, який до цього пердставляв Тернопільщину у Верховній раді, будучи народним депутатом. Нового очільника Тернопільської ОДА особисто представив віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич, який спершу зачитав Указ виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова  про звільнення із цієї посади Валентина Хоптяна, після чого відповідний Указ щодо призначення Олега Сиротюка.

Олег Сиротюк, до призначення головою Тернопільської ОДА, представляв Тернопільщину у Верховній раді, будучи народним депутатом. Нового очільника Тернопільської облдержадміністрації особисто представив віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич, який спершу зачитав Указ виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова  про звільнення Валентина Хоптяна, після чого озвучив Указ щодо призначення виконавчим керівником Тернопільщини Олега Сиротюка:

– Зараз є дуже відповідальний період часу, і я розумію ту відповідальність, яка лежить на мені, я готовий зараз з усіма тими людьми, які розуміють необхідність побудови української держави, які в цей період часу докладали максимум зусиль, для того, щоб зберегти державність і вибороти свободу, спільно йти цим шляхом, спільно нести відповідальність, але змінювати нашу державу на краще. На цій землі має запанувати соціальна і націонапльна справедливість, але це можливо тільки тоді, коли ми будемо міцними як один кулак, і спільно будем йти і робити цю спільну справу. Дякую вам усім, запрошую до роботи, слава Україні!

На новій посаді Олега Сиротюка привітали голова обласної ради та голова Тернопільської міської ради, а також керівник Тернопільского штабу національного спротиву. Усі висловили сподівання про плідну співпрацю усіх органів влади задля добробуту Тернопільщини.