Головна суспільство В Тернопільській обласній Університетській лікарні сьогодні відкрили та освятили новий операційний блок

В Тернопільській обласній Університетській лікарні сьогодні відкрили та освятили новий операційний блок

1418

Стоматологічні та отоларингічні операції на Тернопільщині відтепер робитимуть якісніше. В Тернопільській обласній Університетській лікарні відкрили та освятили новий операційний блок. Його облаштували за рахунок спонсорів та меценатів.

В новому операційному блоці Тернопільської обласної Університетської лікарні  оперуватимуть хворих зі стоматологічними та отоларингічними патологіями, а це широкий спектр операцій. Як правило, це складні реконструктивні оперативні втручання на внутрішному вусі, щелепі, гортані та інші.

– Об'єм оперативних втручань досить значний. До цього ці операційні були в складі загального операціного блоку в третьому відділенні, а саме віддалення дальше. Тому це і територіально набагато простіше обслуговувати цих хворих. Ми виділили цих хворих в окремий операційний блок, що дає можливість нам передбачити окремі моменти і хірургічні, і епідемічні, і тактичні, – розповідає головний лікар Тернопільської обласної Університетської лікарні Василь Бліхар.

Хірургічні операції в новому операційному блоці робитимуть мешканцям зі всієї Тернопільщини. В  Університетській лікарні діє єдине в області стоматологічне відділення, яке розраховане на тридцять місць.

– Єдине в області, тому все навантаження з усіх районів з направленнями і такі хворі всі поступають до нас. Так само і в лорів, всі патології, в яких необхідно проводити оперативне втручання всі проходять лікування в нас в Університетській лікарні. Оскільки нас об'єднали в операційному блоці, тому в нас буде блок для лор хворих і для стоматологічних хворих, – каже завідувач відділення хірургічної стоматології Тернопільської обласної Університетської лікарні Олег Дзіх.

Новий операційний блок облаштували за рахунок спонсорів та меценатів. Місяць тому такий же операційних блок зробили і на базі офтальмологічного відділення, він, як і новий, відповідає європейським стандартам, каже Василь Бліхар.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here