додому духовність В Тернопільському “Карітасі” закликають допомогти потребуючим літнім людям

В Тернопільському “Карітасі” закликають допомогти потребуючим літнім людям

308

Аби подарунки від Святого Миколая отримали не лише сироти та діти позбавлені батьківського піклування, з малозабезпечених сімей, а й одинокі літні люди в Тернопільському благодійному фонді "Карітас" проводять акцію. Тернополяни можуть долучитися до неї та здійснити бажання потребуючих.

Люди похилого віку як маленькі діти також очікують подарунки від Святого Миколая, каже керівник проекту "Домашня опіка"  Наталія Масник. Допомогти таким людям закликають в Тернопільському благодійному фонді "Карітас". Приносити можна солодощі, медикаменти, памперси для дорослих, постільну білизну та засоби гігієни.

Наталія Масник, керівник проекту "Домашня опіка": "Це одинокі, старенькі люди. Найбільша в них проблема напевно брак спілкування. Також допомога по господарству.

Отець Андрій Марчук, директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас": "В проекті "Домашня опіка" ми постараємося за допомогою Святого отця Миколая, щоб він відвідав наших стареньких по їх помешканнях. А саме тих стареньких, які ведуть малорухомий спосіб життя і вже не мають можливості вийти з своїх помешкань. Святий Миколай потішить їх своєю присутністю і подарком".

Готуються до Дня Святого Миколая й діти з проекту "Мобільна  робота з молоддю в Україні".

Наталія Коцюба, координатор проекту "Мобільна робота з молоддю в Україні": "Це є діти з багатодітних, малозабезпечених, кризових родин, напів сироти або діт, які перебувають з опікунами. Ці діти приходять до нас в центр, вони будуть ставити  сценки до Миколая. Також ми готуємо вертеп і Андріївські вечорниці, свято для сімей і дітей".

Для того , щоб подарунки від святого Миколая отримали усі потребуючі, благодійний фонд "Карітас " закликає мешканців області приєднатись до акції.  Солодощі, фрукти, засоби гігієни, канцелярське приладдя та інші подарунки можна приносити в Карітас, що знаходиться на вулиці Замонастирська,1 у Тернополі.

Отець Андрій Марчук, директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас": "Наша акція буде проведена 18 грудня о 12 годині тут у благодійному фонді "Карітас". Тому найперше запрошую всіх діточок та всіх решту, хто щороку приходить або ще хто не знав, але може прийти і отримати подарок".