Головна духовність В Тернопіль приїде Екзарх Одесько-Кримський Михайло Бубній

В Тернопіль приїде Екзарх Одесько-Кримський Михайло Бубній

280

В Тернопіль приїде Екзарх Одесько-Кримський Михайло Бубній. Владика очолить Архієреську Літургію в Храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицього в Тернополі. В суботу, 28 червня, в церкву приїдуть також члени Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі зі всієї України. Там відбудеться з'їзд спільноти. Священики запрошують усіх небайдужих прийти і помолитися разом до Матері Божої за мир, спокій в країні та випросити усі необхідні ласки.

"Радуйся, бо в Тобі запевнення нашої перемоги" – цей уривок з акафісту до Богородиці став гаслом цьогорічного з'їзду Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі, що відбудеться  в суботу, 28 червня, в Храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького у Тернополі. В церкву на спільну молитву приїдуть тисячі людей зі всієї України. Об 11 годині в храмі відправлять Архієреську святу Літургію, яку очолить Екзарх Одесько-Кримський Владика Михайло Бубній. Далі гостей частуватимуть, відбудеться концерт, відбудеться також молебен до Пресвятої Богородиці. Архибратсво, кажуть священики, допомогає глибше пізнати роль Божої Матері у житті кожної людини. Бо Ісус Христос казав до апостола: "Ось мати – Твоя", а до Богородиці – "Ось син Твій."

– Ми, як діти Пресвятої Богородиці, Архибратсво Матері Божої Неустанної Помочі віддаємо себе під покров Пресвятої Богородиці і стараємося в такий спосіб наслідувати її життя, її покору, чистоту і велику відданість щодо Божої волі, – розповідає настоятель храму Матері Божої Неустанної Помочі отець Василь Ліниця.

В храмі Матері Божої Неустанної Помочі Архибратство об'єднує понад 300 людей. Учасники спільноти по особливому  вшановують Пречисту Діву Марію, аби за її заступництвом вимолити собі потрібних ласк.

– Наша Небесна Матінка піклується про кожну дитину. Коли вона дає свій вияв волі, треба сказати: "Так Матінко Божа, я Тобі готова служити, наслідувати тебе в тих чеснотах", тоді людина стає дитиною Матері Божої. Чи ще може бути більший привілей на землі,  ніж відчувати щастя і радість в Бозі? Тому ми дякуємо нашим отцям-редемптористам, які духовно нас підтримують, які допомогають нам зрозуміти Слово Боже, – каже ревнителька Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі в Тернополі Марія Петрик.

В храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького, запрошують усіх охочих взяти участь у спільній молитві, Архієрейській службі, яку очолить Екзарх Одесько-Кримський Владика Михайло Бубній. Присутні проситимуть в Пресвятої Богородиці миру, спокою в Україні та усіх ласк. Розпочнеться Архієрейська літургія в суботу, об 11:00.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here